rada miasta elblaga sklad

rada miasta elblaga sklad

Jakie Nieruchomości rynki są wciąż warto inwestować

Z amerykańskiego zastoju na rynku nieruchomości, brytyjskiego rynku nieruchomości na skraju negatywnej korekty i wszystkich tradycyjnych drugich miejscach w domu, że Brytyjczycy i Amerykanie inwestują w cierpieniu jako bezpośredni skutek, które rynki nieruchomości są wciąż warto inwestować?

Istnieje sześć rynków, które udało się pozostać atrakcyjna dla inwestorów – te sześć rynki są określane mianem „wschodzących”, które w zasadzie równoznaczne z faktem, że nie są na sprzedaż i ponad dmuchane i oferują inwestorów nieruchomości jakiś poważny potencjał krótko-, średnio- lub długoterminowy wzrost wartości kapitału, jak również silne rentowności wynajmu pochodzi głównie z rozwijających się rynkach turystycznych.

1) Brazylia

Według Światowej Rady Podróży i Turystyki, popyt turystyczny w Brazylii w 2007 roku rozwija się w tempie 7,2%, co stanowi prawie 3% wyższa od średniej globalnej wzrost, a co więcej, w ciągu najbliższych dziesięciu lat ta stopa wzrostu intensywności jest oczekuje się, że pozostanie trwały.

Brazylia jest ciężko i sprzedawany jako szeroko dostępnym, tropikalne i egzotyczne miejsca o znacznie obniżonych stawek przestępczości, boom gospodarczy i mas zainteresowania turystycznego. W rezultacie zainteresowanie brytyjskich i amerykańskich wzrosła, gdyż ma to kontynentalnej Europy i wydaje się, że tak szybko, jak gwiazda Brazylii rośnie, więc inwestycja w kraju rynku nieruchomości nabiera tempa.

Silny potencjał wzrostu wartości kapitału istnieje przynajmniej w perspektywie średnioterminowej, a dochody z najmu jest wyjątkowo dobre z okrągłym roku powraca możliwe w najbardziej popularnych hotspotów wypoczynkowych.

2) Chorwacja

Chorwacja jest oszałamiająco piękny kraj w Europie – myśleć o tym, jak nietknięte Włoszech cen nieruchomości co najmniej połowę ceny! Naród jest gotowy na progu wejścia do UE, która przyniesie znaczące inwestycje i umożliwić kraj prosperować z ekonomicznego punktu widzenia.

Wpis zawdzięczamy