rada miasta elblaga 2013

rada miasta elblaga 2013

Tonya musiała chugged cały pakiet 4, bo w ciągu 15 menuetami wróciła mi w twarz żądając wracam do sklepu i dostać ją bardziej chłodnice wina.

I wszystkich, ale stracił ją. Nie wiem, kiedy czuł, że Mad in dłuższego czasu. Mając udać się do mojej nominacji mimo to stomped się w gniewie. Jak zatrzasnął za sobą drzwi podniosłem ręce do nieba i krzyknął. „Bóg bierzesz tę kobietę z dala ode mnie!” I udał się do mojego lekarza mianowanie.

Byłem w gabinecie lekarskim na resztę popołudnia. Wróciłem do domu około 5:00 wieczorem, że aby znaleźć mieszkanie pusty. Tonya zniknął, a ona nie zostawić notatkę z informacją, gdzie poszła.

rada miasta elblaga 2013

Czas mijał, a Tonya nie wróciła do domu. Więc zacząłem się martwić trochę. Zadzwoniłem wokół szpitali i policji. Nikt nie widział, ani słyszał o niej. Zaczęło się naprawdę późno i nadal Tonya nie było w domu. Przez ten czas zmartwieniem pęczniały do ??paniki, wskoczyłem do samochodu i pojechaliśmy w całym mieście szuka dla niej, ale ona nie była wyroby można znaleźć.

Reszta tej nocy spędził jazdy i patrząc na telefon lub do szpitali lub policji nadal bez oznak Tonya.

rada miasta elblaga 2013

Chodzi o to, wiedziałem, że coś musiało być nie tak. Ponieważ pomimo swoich oczywistych wad Tonya mnie kocha i nigdy nie przebywał poza domem całą noc z przynajmniej powołania. Wiele razy w przeszłości dostał późno, a ona zadzwonić i powiedzieć: „Kochanie można przyjść po mnie.” A ja tak.

„Ale nie tym razem.”

Było to około 7.30 rano pierwszego. Muszę się zdrzemnąć na kilka chwil. Budząc się kuchnie na wymiar tarnów Szukałem miejsca na jakikolwiek znak, że Tonya wróciła do domu. Nope była jeszcze M.i.a. Musiałem wstać i dostać się na drodze. Obiecałem mój najstarszy syn, który chciałbym nauczyć go, jak lakierniczych drzwi do mojego samochodu. I było przywrócenie Chevy Beretta GTZ i powiedziałem mu, że może mi pomóc z tym.

Wpis zawdzięczamy