urzad miasta frombork

urzad miasta frombork

Zbrodnia w Camden, Ameryce najbardziej niebezpieczne miasto

Pomimo niewielkich populacji tylko 70,0000 mieszkańców, Camden (New Jersey) został w top 10 najgroźniejszych amerykańskich miast od ponad pół wieku z zaledwie kilku rzadkich przerw. W rzeczywistości wskaźnik przestępczości w Camden rzadko opadła zbyt wiele od czasu miasto podniósł swoją niesławną karną zapoznaj się z naszą ofertą tła reputację w 1949. To był rok, kiedy bezrobotny Howard Unruh zamordował 13 osób w ciągu 12 minut, mając w ten sposób ustawić smutny rekord uśmiercania wielu ludzi w tak mało czasu – więcej niż jedną minutę! – I staje się pierwszym znanym pojedynczym epizodem masowym mordercą w historii nowożytnej przez USA.

Jeśli tylko przegląd ostatnich latach historii miasta przestępczości i przemocy, to w sumie 7,639 poważne przestępstwa zostały zgłoszone policji Camden w 2000. W 2002 Uniform Crime Report FBI cytowanym Camden, New Jersey, aby zostały zaprotokołowane 607 przypadków rabunku oraz 797 przypadków napaści, prawie dwukrotnie większy od średniej krajowej.

W 2004 statystyki przestępczości w rankingu Camden, New Jersey, jako najwyższego miasta przestępczość narodu, aż z trzeciego miejsca w 2003 roku rankingi te uwzględniono wskaźnik przestępczości miasto dla kategorii przestępstw obejmujących 6 podstawowych przestępstw takich jak morderstwo, gwałt, rozbój, nasilenie napadu, włamania i kradzieży pojazdów samochodowych. W 2004 roku nastąpił wzrost Camden w każdej kategorii na tych samych statystykach kryminalnych w roku 2003. W szczególności, stopa morderstwo zostało przywołane prawie 9-krotność średniej krajowej wynoszącej 5,7 na 100.000. Badania finansowane ze środków prywatnych w 2004 roku w porównaniu z 354 miast ludności, począwszy od 75.000 mieszkańców.

„Musimy dać naszym ludziom miejsc pracy, szkolenia i możliwości”, powiedział Rada Miejska Użytkownik Ali Sloan-El podczas rozmowy przed publicznej wiadomości w roku 2005.
Wpis zawdzięczamy