urzad miasta falenica

urzad miasta falenica Oficjalna następnie identyfikowane ubóstwa i bezrobocia Camden jako najważniejsze czynniki karmienia wysoki wskaźnik przestępczości Wspólnoty. Według prokuratury Camden także dostał następnie pozycję na liście najbiedniejszych miast Ameryki.

Niemniej jednak rok 2005 zwykło się postrzegać przez Policję i City Counsel inspirowanie kilka ważnych nadzieje na poprawę bezpieczeństwa publicznego ze względu na wiele działań policji podejmowanych.profesjonalny montaż pomp ciepła Naprawdę, na początku roku 2005, w okresie od stycznia do marca, zobaczył 24-procentowy spadek przestępczości w Camden, zapewniając więcej powodów do optymizmu społecznego w czasie niż kiedykolwiek before.The urzędnicy miejscy ogłosił początek programu, który zmierza do wdrożenia sprawdzony agresywną walkę z przestępczością technika zwana „mapowanie zbrodnią”.

Mieli nadzieję podążać Newark, drugi byłego lidera gwałtowne wskaźnik przestępczości w Ameryce, która rozpoczęła mecz w podobnym projekcie w 1996 roku „przestępstwa mapowanie” wzór realizowane w Newark był w stanie prowadzić prawdziwie dramatycznej 43 procent redukcji zgłoszonych przestępstw, tak szybko jak już od roku 1998. Nie było powodu, by wątpić w samego schematu będzie pracować dla Camden też, tym bardziej, że według Inc. Magazine, na początku 2004 roku miasto zostało Camden nr 6 z 277 największych miastach, jak najbardziej obiecujące miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej w. niewidzialnego przepływ inwestycji, które zaczęły dosłownie wlać do infrastruktury miasta oczekiwano skończyć z biedą i bezrobociem i rozwiązać poważne problemy przestępczości miasta. Nawet jeśli nie jest ekspertem czy analityk oczekiwać natychmiastowych rezultatów, a jedynie nadzieję na poprawę długoterminowych, nadzieja wciąż trwało.

Trzy lata minęły od tamtego czasu. Więc, co widzimy teraz?

Wpis zawdzięczamy