rada miasta bydgoszcz

rada miasta bydgoszcz

Uważaj – jedno prawo dla bogatych, a inny dla First Nations

Uznany za niewinnego do czasu udowodnienia winy. Bardzo szlachetny i jedno stwierdzenie, że zawody prawnicze wszystkich krajów Wspólnoty – w tym Nowej Zelandii – chcieliby Państwo, aby sądzić, że cześć im w każdej chwili …koncentrator tlenu

To znaczy, chyba że zdarzy ci się brać udział w pokojowych działań pierwszego Nation.

rada miasta bydgoszcz

Mam zamiar zabrać trochę czasu, aby określić, co dokładnie składa się z First Nation, i jakie są ich prawa zostały zdefiniowane przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Wiele osób w tym momencie zapytać – „Co na ziemi jest pierwszym narodem” Cóż, po pierwsze narody są zdefiniowane jako rdzennych mieszkańców, którzy po raz pierwszy znanych żyć w kraju (Live w przeciwieństwie do „zajmować”). Należą do nich miliony North American Native – ‚Nie’ plemion Indian Ameryki Południowej, Aborygeni w Australii i Maorysów całej Nowej Zelandii, Hawajczyków, Indian Kogi w Kolumbii, i wiele, wiele innych.

rada miasta bydgoszcz

Gdy kraje zasiedlające świata (głównie Anglia, Francja, Dania, Niemcy, Hiszpania, Portugalia i tak dalej), zaczęli odkrywać „Nowy Świat” w poszukiwaniu władzy, prestiżu, siły wojskowej, surowców takich jak złoto, drewno , jedzenie a później z oliwek, rdzenni mieszkańcy byli w wielu przypadkach traktowane jako niemal się nietrafne, aw Australii na przykład, aż tak późno, jak Aborygeni tubylcy 1960 może zostać zastrzelony przez rolników. Domniemany kraj świata, gdzie prawo pozwalało rolnika strzelać mężczyznę w głowę, po prostu dlatego, że był żerowania na żywność dla swojej rodziny? Jak barbarzyńskie to jest?

Hiszpański w ich szalonych pragnienie złota i srebra, praktycznie eksterminacji całych Pierwsze Narodów (pamiętaj Azteków?)

Oryginalny związek między wielu uprawnień kolonizacji i ludzi tam pierwszy naród został wyrażony w traktatach.
Wpis zawdzięczamy