rada miasta andrychow

rada miasta andrychow

Na stronie Głównego Charlesa Hohepa za – pierwszym narodem – mamy bardzo niezachwianą osobę w obecności dyrektora Karola, który wykonywał swoje obowiązki jako jedynego żyjącego powiernika o PWF od 1982 roku, odpierając liczne ataki – zarówno fizyczne jak i prawne – od Eden Refuge zaufania. Niestety Nowa Zelandia Prokurator Generalny uznał za pasują do usunięcia Chief Charles ze stanowiska Sole Powiernika do PWF, więc co teraz nadzieja dla ich przyszłej egzystencji, lub rozbudowy obecnie, że ich mistrz został usunięty z urzędu?

Mamy Court Judge, który odmawia przyjęcia Głównego Charlesa obrony oświadczenie za ważne dowody (został podpisany w 2006 roku przez Biuro Komisarza Nowej Zelandii do Hiszpanii) i odmawia oferty przez szefa szansę na zaistnienie poprzez łącza wideo przedstawić jego dowód. (W czasie, gdy szef walczy z osłabiającego infekcji oczu i potrzebuje poważnej operacji stawu biodrowego).

Na stronie powoda, moc Colonial, mamy grupę nazywając siebie zarówno Eden Refuge Trust, a czasami ludów Kultu misji.

Mamy sędziego, który pozwala Powodowie zmienić swoje dowody co najmniej 5 razy zanim dostali go jak chcieli go.

rada miasta andrychow

First Nation versus Mocarstwa okupacyjnego …

Jest odwołanie w toku, ale charakter Jego Ekscelencja Głównego Karola Hohepa pozostaje uszkodzony przez te długie i wyciągnięta potyczek prawnych i szkody dla całego celem Karanga Fundacji Matua – promowanie World Peace.

Jak długo ta rzekoma parodią sprawiedliwości może kontynuować?

Geoff Morris współpracownik szefa Karola Hohepa i pracuje z szefem w jego całe życie ambicji, aby podnieść status Maori naród do poziomu jaki zasługują, a także współpracować z wieloma innymi narodami First Nations w promowaniu 8 Milenijnych Celów Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych, jak również promowania pokoju na świecie na poziomie praktycznym.Geoff można skontaktować się geoff.morris@matuakarangaglobal.org

Wpis zawdzięczamy